InAutom Poland
Kompleksowe wyposażenie wtryskowni

InAutom – kontakt

Firma InAutom korzysta z ponad 30-letniego doświadczenia w dystrybucji rozwiązań dla wtryskowni. Oferujemy wysokiej klasy sprzęt: wtryskarki hydrauliczne i elektryczne, układy gorącokanałowe urządzenia peryferyjne oraz najwyższej jakości usługi.

Prowadzimy serwis wtryskarek.

Ciągle poszerzamy też zakres swoich usług, odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.

Prosimy o kontakt, jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą.

InAutom Poland Sp. z o.o., Gogolinek 8, 86-011 Wtelno, POLAND

NIP: 5542925151
REGON: 341598252

Biuro

+48 52 506 56 65
+48 52 506 56 76
biuro@inautom.pl

Serwis i części zamienne

+48 52 506 56 65 wew. 3
serwis@inautom.pl

Aleksandra Hirsch

Back Office Manager

+48 726 400 095
a.hirsch@inautom.pl

Tomasz Cierzniakowski

General Manager

+48 696 095 959
t.cierzniakowski@inautom.pl

Marcin Kabuła

Sales Director
(woj. pomorskie,
zachodniopomorskie, lubuskie)

+48 605 607 608
m.kabula@inautom.pl

Wojciech Nadolny

Sales Manager
(woj. kujawsko-pomorskie,
wielkopolskie, dolnośląskie)

+48 605 203 309
w.nadolny@inautom.pl

Ryszard Kasperowicz

Sales Manager
(woj. lubelskie, podkarpackie,
świętokrzyskie, małopolskie)

+48 726 400 056
r.kasperowicz@inautom.pl

Joanna Pater

Sales Manager
(woj. mazowieckie, podlaskie,
warmińsko-mazurskie)

+48 726 400 077
j.pater@inautom.pl

Marcin Wrębel

Sales Manager
(woj. śląskie, łódzkie,
opolskie)

+48 726 400 097
m.wrebel@inautom.pl

Kamil Korpal

Technical Manager

+48 510 098 198
k.korpal@inautom.pl

Napisz do nas

Gdzie jesteśmy?

Służymy Państwu fachowym doradztwem w siedzibie firmy: Gogolinek 8 we Wtelnie.

Zobacz na mapie jak dojechać do naszej firmy.

© InAutom Poland 2020