InAutom Poland
Kompleksowe wyposażenie wtryskowni

Najlepsze wtryskarki hydrauliczne i elektryczne – kontakt

Firma InAutom posiada ponad 30-letnie doświadczenie w dystrybucji rozwiązań dla wtryskowni. Oferujemy wysokiej klasy sprzęt: wtryskarki hydrauliczne i elektryczne, układy gorącokanałowe urządzenia peryferyjne oraz najwyższej jakości usługi.

Prowadzimy serwis wtryskarek.

Ciągle poszerzamy też zakres swoich usług, odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.

Prosimy o kontakt, jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą.

InAutom Poland Sp. z o.o., Gogolinek 8, 86-011 Wtelno, POLAND

NIP: 5542925151
REGON: 341598252

Biuro

+48 52 506 56 65
+48 52 506 56 76
BIURO@InAutom.pl

Serwis i części zamienne

+48 52 506 56 65 wew. 3
Serwis@InAutom.pl

Adam Bieliński

Sales & Service Support

+48 572 885 801
A.Bielinski@InAutom.pl

Tomasz Cierzniakowski

General Manager

+48 696 095 959
T.Cierzniakowski@InAutom.pl

Marcin Kabuła

Sales Director

+48 605 607 608
M.Kabula@InAutom.pl

Piotr Cierzniakowski

Sales Manager

+48 604 406 629
P.Cierzniakowski@InAutom.pl

Marcin Wichliński

Sales Manager

+48 509 055 710
M.Wichlinski@InAutom.pl

Wojciech Nadolny

Sales Manager

+48 605 203 309
W.Nadolny@InAutom.pl

Marta Splitt

Sales Manager

+48 502 812 470
M.Splitt@InAutom.pl

Kamil Korpal

Technical Manager

+48 510 098 198
K.Korpal@InAutom.pl

Napisz do nas

Gdzie jesteśmy?

Służymy Państwu fachowym doradztwem w siedzibie firmy: Gogolinek 8 we Wtelnie.

Zobacz na mapie jak dojechać do naszej firmy.

© InAutom Poland 2019