Wtryskarki tederic

W ofercie firmy znajduje się szeroki wybór sprzętu, m.in. wtryskarki hydrauliczne kolanowe, wtryskarki dwupłytowe, wielokomponentowe, elektryczne, ze stołem obrotowym oraz o dużej objętości wtrysku.
Tym, co wyróżnia wtryskarki Tederic, jest duża energooszczędność, a także bogate wyposażenie standardowe każdego urządzenia. Wtryskarka Tederic może być również w niemal dowolny sposób dostosowana do indywidualnych potrzeb Klienta.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu z naszymi przedstawicielami – zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru najbardziej korzystnego rozwiązania dla Klienta.

Szybkie i energooszczędne wtryskarki hydrauliczne i elektryczne Tederic – oferta

Firma InAutom Poland w swojej ofercie posiada wtryskarki Tederic:

  • hydrauliczne od 900 kN do 70000 kN ton siły zwarcia, standardowe (kolanowe), dwupłytowe, wielokomponentowe, ze stołem obrotowym oraz o dużej objętości wtrysku (jednorazowo nawet 530kg/cykl),
  • elektryczne od 600 kN do 4700 kN siły zwarcia, standardowe (kolanowe), wielokomponentowe, hybrydowe oraz ze stołem obrotowym.

Urządzenia Tederic sprawiają, że każda wtryskownia pracuje wydajnie i bezawaryjnie. Zapewniają one w zakładach naszych Klientów doskonałą precyzję produkcji i, dzięki oszczędności energii, bardzo wysoką rentowność. Szeroki wybór produktów i możliwość ich personalizacji pozwoli zaś do maksimum wykorzystać możliwości każdego urządzenia.