InAutom posiada w swojej ofercie wtryskarki marki Tederic. Cieszą się one rosnącą popularnością wśród najbardziej wymagających polskich klientów ze względu na niskie zużycie energii, wysoką trwałość i precyzję wykonania. Dostępne są ich różnorodne warianty – zarówno maszyny hydrauliczne i elektryczne, o sile zwarcia od 600 do 70000 kN, kolanowe i dwupłytowe, z możliwością wtrysku do 4 komponentów, oraz wtryskarki o dużej objętości wtrysku (nawet do 600 kg). Wtryskarki Tederic mogą być wyposażone w stół obrotowy.

Niezwykle istotnym elementem budowania przewagi rynkowej jest branie odpowiedzialności za sprzedawany produkt, dlatego w InAutom istnieje zespół doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych pracowników serwisowych, posiadających wysoką responsywność w sprawach gwarancyjnych i pogwarancyjnych.

Z biegiem czasu obszar poruszania się firmy uległ znacznemu rozszerzeniu. Obecnie zapewnia ona kompleksowe wyposażenie wtryskowni – czyli nie tylko sam proces doradztwa, sprzedaży wtryskarek i obsługi serwisowej, ale również m.in. peryferia do wtryskarek. Ponadto projektuje i wdraża formy wtryskowe bez ograniczeń gabarytów i wagi.

W 2018 roku do oferty InAutom zostały wprowadzone roboty i automatyzacja firmy SWITEK, będące sposobem na zapewnienie szybkiej i powtarzalnej produkcji – sprawdzają się wszędzie tam, gdzie jest potrzebne usprawnienie i ustabilizowanie cyklu przetwórczego. W ofercie SWITEK można wyszczególnić: roboty kartezjańskie dwu oraz trzyosiowe, pickery, roboty boczne, automatyczne etykietowanie detali w formie (IML), automatyczne linie pakowania oraz linie do podawania wyprasek.

dzięki temu nowa, gotowa do pracy wtryskarka może być przetransportowana do Klienta nawet w ciągu jednego dnia od złożenia zamówienia.

InAutom jest kompetentnym i bezpiecznym partnerem dla budowania i rozwijania potencjału produkcyjnego u każdego Klienta z branży. Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami!