wróć

Suszarki

W przypadku zawilgotnienia surowca, niezbędnym elementem w całym procesie jest suszenie. Bezpieczne rozpoczęcie procesu produkcyjnego jest wspierane przez dedykowane suszarki do tworzywa.

Suszarki oferowane przez InAutom wykonane są ze stali nierdzewnej, dzięki czemu nawet umieszczone w nieprzyjaznych warunkach nie są narażone na korozję. Temperatura suszenia proponowanych przez nas urządzeń to do 200 stopni Celsjusza. Suszarki dostępne są w wariantach pojemności od 25 do 800 kilogramów. Osuszanie gorącym powietrzem zapewnia odpowiedni stan przetwarzanego materiału. Zapobiega to między innymi defektom wypraski (np. powstawanie smug). Suszarka posiada wentylatory oraz filtry zapobiegające przedostawaniu się zanieczyszczeń do suszonego tworzywa. Wyposażenie w wizjer pozwala na kontrolowanie poziomu tworzywa w leju. Proces czyszczenia urządzenia jest ułatwiony dzięki możliwości rozdzielenia leja oraz podstawy suszarki.

Używanie suszarek marki Mconvey to sposób na podniesienie jakości wyrobu oraz obniżenia kosztów produkcji. Zachęcamy do kontaktu w celu przedstawienia stosownej dla Państwa oferty.